Віртуальне онлайн відвідування китайських виставок (LIVE)

Підвищуйте результативність своєї діяльності. Скористайтеся унікальною можливістю поринути у світ інноваційних технологій, здобути необхідні контакти та укласти контракти з бізнес-партнерами.

Про послугу

Якщо ви хочете бути в курсі останніх новинок, то вам обов'язково потрібно регулярно відвідувати тематичні міжнародні виставки. Вони проходять в різних регіонах Китаю приблизно раз у два тижні. Але якщо у вас немає офісу в Піднебесній, то дуже складно встигати вирішувати поточні завдання і кожного місяця літати до Китая. Сучасний темп життя змушує прискорюватися і знаходити способи робити кілька справ одночасно. Тому представляти ваші інтереси в Китаї можемо ми.

Наш менеджер спеціально для вас відвідає цікаву для вас виставку, де в онлайн-режимі ви зможете ознайомитися з новинками китайських виробників, обмінятися контактами і обговорити умови, важливі для імпорту.

Процес роботи

01
Онлайн огляд виставки

Віртуальний показ виставкових стендів і коротка характеристика учасників виставки.

02
Вивчення вподобаного товару

Демонстрація цікавого вам товару. Отримання консультації продавця в реальному часі щодо технічних характеристик і особливостей використання продукції.

03
Обговорення можливого співробітництва

Обмін контактами з продавцем. Обговорення умов поставки зразків товарів. Узгодження мінімального обсягу замовлення, цін на продукцію та умов оплати.

  • Відвідуйте будь-які міжнародні виставки в режимі онлайн за допомогою відеозв'язку з нашим китайським менеджером. Не виходячи з дому і перебуваючи у будь-якій точці світу.
  • LIVE з виставок дозволяє вам раціонально використовувати свій час і гроші. Ви можете оперативно стежити за інноваціями і завжди бути в тренді.

Також наші послуги включають

Пошук товарів та поставщиків в Китаї

Клуб експортерів допоможе швидко знайти потрібні товари і перевірити робочий стан обладнання перед відвантаженням, домовитися про прискорення виконання вашого замовлення більше, ніж на один місяць...
Перейти до послуги

Доставка товарів з Китаю

Клуб експортерів візьме на себе усі ваші турботи з доставки товарів з Китаю до України. Залежно від терміновості вантажу і вашого бюджету, наші фахівці підберуть для вас оптимальний варіант і нададуть комплекс логістичних послуг ...
Перейти до послуги
Якщо бажаєте бути в курсі нашої діяльності, залишіть свої дані, і ми будемо інформувати вас

Отримати консультацію

Надішліть свої контактні дані і ми надамо Вам необхідну інформацію про обрану послугу